Okul Sonrası Kurslarımız Başlıyor

Okul Sonrası Kurslarımız Başlıyor

30.03.2023Bizden Haberler
Okul sonrası kurslarımıza kayıt olmak için linkte bulunan formu doldurup tarafımıza gönderiniz. Kurs içerikleri, kayıt şartları ve kurs fiyatları ile ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ulaşım adreslerimiz;
Tel: 0532 224 47 17
Tel2: 0286 262 00 02
E-posta: info@canakkaleacikoleji.com

Kayıt formu linki: https://forms.gle/DRDicv2bBqEg5TDQ9


Okul Sonrası Kursların Amacı

Bilim, sanat ve spor alanlarında özenle düzenlenen “Okul Sonrası Kurslarımız” başlıyor!

Eğitim - Öğretim programları için öğrencilerin, tamamı okul saatleri dışında gerçekleştirilecek kurslara katılımı en az akademik çalışmalar kadar büyük bir öneme sahiptir.

Okul sonrası çalışmaların amacı; öğrencilerin liderlik özelliklerini, iletişim becerilerini, sorumluluk, keşfetme ve kendilerine güven duygularını geliştirmektir. Ayrıca kişisel beceri ve ilgilerini ön plana çıkarmak, topluma karşı duyarlılık ve sorumluluk duygularını geliştirmek konularında destekleyici olmaktadır.

Neden Okul Sonrası Kurslar?

Okul sonrası kurslarımızın ve takım çalışmalarının, öğrencilerimizin kişisel eğitimlerine sağlayacağı katkı felsefesi şu temellere dayanmaktadır;

§ Eğitim yaşamı boyunca yapılacak okul dışı etkinliklerin tümü öğrencilere bilgilerinin deneyime dönüşmesi fırsatı sağlayacak ve sosyal - kültürel gelişimlerini destekleyecektir.

§ Eğitimin evrenselliği vurgulanarak; öğrencilerimize dil, din, ırk ve sınıf farklılıklarından kaynaklanabilecek tüm engelleri aşacak tutum ve değerler verilecektir.

§ Yetenekleri doğrultusunda seçtikleri aktiviteler sayesinde, öğrencilerimizin zihinsel ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunulması sağlanacaktır.

§ Kendi yeteneklerini keşfeden ve geliştiren, özgüvenli, insan haklarına saygılı ve topluma uyumlu bireyler olmaları konularında destekleneceklerdir.

§ Öğrencilerimizin seçtikleri alanlarda başarılı olduklarında sevinçlerini coşkuyla yaşamayı ve arkadaşlarının başarılarını takdir etmeyi keşfetmesi amaçlanmıştır.


Kurs Programımız